تاریخچه لابراتوار داروسازی ارس بازار

در باره ما

شرکت ارس بازار در سال ۱۳۷۴ در شهرک صنعتی شهرستان آمل واقع در استان مازندران تاسیس گردید. این شرکت فعالیت خود را با تولید انواع مکمل های غذایی مرغ مادر، تخمگذارو گوشتی وهمچنین پریمیکسهای درمانی و ویتامینه آغاز نمود.

شرکت ارس بازار با استفاده از مدرنترین ماشین آلات داروسازی و مجهزترین آزمایشگاه های کنترل کیفیت با توان انجام کلیه ی آزمایشهای شیمیایی ، دارویی و میکروبیولوژی و برخورداری از همکاری متخصصان علوم آزمایشگاهی، دامپزشکان داروسازان متخصصان علوم دامی آبزیان بیش از هشتاد نوع اقلام غذایی (مکمل و کنسانتره) دارویی و انواع ضدعفونی کننده های مورد نیاز دام طیور و آبزیان کشور را در خطوط مختلف کارخانه تولید می نماید و با بهره گیری از دانش به روز کلینیسین های همکار و نمایندگان پخش استانی در سراسر کشوربه فروش می رساند.

در راستای توسعه واحد R&D و بروز بودن دانش فنی مجموعه ، خط جدید مکمل سازی با بهره گیری از بالاترین استانداردهای جهانی در فصل بهار سال ۹۸ کلید خواهد خورد. همچنین شرکت با همکاری و مشارکت برندهای معتبر بین المللی در صنعت داروسازی در حال بسترسازی برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی روز ساخت دارو، به کشور جهت انجام خدمت و اعتلای دانش سرزمینمان می باشد.

کلیه فعالیت ها و تولیدات شرکت با رعایت اصول و استانداردهای تولید دارو(GMP) و با کنترل مستمر سیستم مدیریت کیفیت انجام میشود. این شرکت با بهره گیری از مشاوره ی متخصصان مجرب تغذیه دام و طیور و با گرفتن مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی کشور قادر به طراحی و ساخت مکمل و کنسانتره های اختصاصی متناسب با نژاد، سن، فصل، دوره پرورش یا تولید طیور می باشد.

آزمایشگاه های شرکت با دارا بودن کلیه ی دستگاه های مورد نیاز از جمله:

GC: Gas Chromatograph

HPLC: High Performance Liquid Chromatograph

AA: Atomic Absorption Spectrophotometer

FTIR: Fourier Transform Infrared Spectrophotometer

UV-Vis Spectrophotometer

به عنوان یک آزمایشگاه مرجع پاسخگوی نیازهای آزمایشگاهی در سرارسر نقاط ایران می باشد.

در سال ۲۰۰۲ لابراتوارهای داروسازی ارس بازار موفق به دریافت استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO91:2000 از شرکت SGS سوئیس شد که در پی آن در سال ۲۰۱۰ با عقد قرارداد با شرکت  BRS ضمن بروزرسانی استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 موفق به کسب استاندارهای جدید سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001:2004 وسیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001:2007 گردید.

همچنین این شرکت برنده تندیس های بین المللی و کشوری کیفیت از جمله لوح تقدیر از انجمن پیشگامان تجارت اروپا PARIS20 OCTOBER 2003  تندیس جهانی کیفیت برتر ۲۰۰۶ تولیدکننده نمونه از طرف سازمان دامپزشکی کل کشور ۲۰۱۱ میلادی و تندیس برترTehran 2011 شده است.